Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek) Fiyatları

Carraro Elıte 704 28 480H 21-V Vb Mat Metlayk Açık Yesıl-Kahve-Bakır R1

Satıcı: bisikletexpress

15.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 15659.10
Carraro Elıte 704 28 520H 21-V Vb Mat Metlayk Açık Yesıl-Kahve-Bakır R1

Satıcı: bisikletexpress

16.225,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 16225.50
CARRARO ELITE 704 28 480H 21-V VB MAT METLAYK AÇIK YESIL-KAHVE-BAKIR R1

Satıcı: hk bisiklet

17.743,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 17743.03
Carraro Elite 704 V Fren 21 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Metalik Açık Yeşil Kahve Bakır 52 Kadro

Satıcı: hk bisiklet

17.743,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 17743.03
CARRARO ELITE 704 28 480H 21-V VB MAT METLAYK AÇIK YESIL-KAHVE-BAKIR R1

Satıcı: TREND BİSİKLET

17.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 18009
Carraro 28" Carraro Elite 704 480H 21-V Vb Mat Metalik-Açık-Yeşil-Kahverengi-Bakır R1 - Açık Yeşil

Satıcı: ErturkStore

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 18499.00
Carraro Elite 704 28 Jant 21 Vites Şehir Tur Bisikleti 2025

Satıcı: Kartal Bike Shop

20.100,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 20110
Carraro Elite 704 28 Jant Şehir & Tur Bisikleti (Mat Antrasit Gri Krom) 48 Kadro - Antrasit - Gri

Satıcı: Greenwaybisiklet

20.182,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 20182.00
Carraro Elite 704 28 Jant 520h 21 Vites VB Mat Antrasit-Gri-Krom Şehir Bisikleti 21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 21990.00

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek) Fiyat Geçmişi

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti Erkek 15.659,10 TL
Carraro Elite 705 Şehir-Tur Bisikleti Kadın 16.443,00 TL

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Elite 704 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.