Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Carraro Flexi 116 Katlanır Bisiklet Fiyatları

Carraro Flexı 116 V Katlanır Bisiklet 320H V 20 Jant 16 Vites Mat Kül Gri Siyah Sarı

Satıcı: VELESBİTCİM

27.519,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 27519.20
Carraro Flexi 116 20 Jant 16-Vites Katlanır Bisiklet

Satıcı: KARTAL BİKE SHOP

27.863,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 27863.00
CARRARO FLEXI 116 V KATLANIR BİSİKLET 320H V 20 JANT 16 VİTES MAT KÜL GRİ SİYAH SARI

Satıcı: Velesbitcim

28.654,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 28654.21
Carraro Flexi 116 20 Jant 16-vites Katlanır Bisiklet 2024 Siyah

Satıcı: KARTALBİKESHOP

29.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 29800.00
Carraro Flexi 116 20 Jant 16-Vites Katlanır Bisiklet

Satıcı: Kartal Bike Shop

29.800,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 29810
Carraro 20J Carraro Flexı 116 Vb Katlanır Bisiklet - Mat Mavi Siyah Koyu Mavi - Mavi - Siyah

Satıcı: ÖZTÜRKDTM

30.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 30000.00
Carraro 20J Carraro Flexı 116 Vb Katlanır Bisiklet - Mat Kül Gri Siyah Sarı - Gri - Siyah - Sarı

Satıcı: hk bisiklet

30.108,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 30108.29
Carraro Flexi 116 V Fren 20"Jant 16 Vites 32 Kadro Katlanır Bisiklet Mat Kül Gri Siyah Sarı

Satıcı: Sarissa Bisiklet

35.327,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 35327.88
Carraro Flexi 116 V Fren 20"Jant 16 Vites 32 Kadro Katlanır Bisiklet Mat Kül Gri Siyah Sarı 38.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 38409

Carraro Flexi 116 Katlanır Bisiklet Fiyat Geçmişi

Carraro Flexi 116 Katlanır Bisiklet Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Flexi 116 Katlanır Bisiklet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Carraro Flexi 116 Katlanır Bisiklet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.