Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti (Kadın) Fiyatları

26 Carraro Force 621 380H 21-V Hd Mat Cam Mavı-Mavı Turuncu R2 - Mavi

Satıcı: Bisiklet Express

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 19999.00
26 Carraro Force 621 380H 21-V Hd Mat Cam Mavı-Mavı Turuncu R2

Satıcı: bisikletexpress

17.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 17399.10
Carraro 26 CARRARO FORCE 621 380H 21-V HD MAT CAM MAVI-MAVI TURUNCU R2

Satıcı: Bisiklet Express

19.799,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 19799.01
Carraro Force 621 Kadın Dağ Bisikleti 430H Hd 26 Jant 21 Vites Mat Mürdüm Fuşya Mercan

Satıcı: Bikespor

20.239,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 20239.20
Carraro Force 621 26 Jant, Hidrolik Fren, 21 Vites Kadın Bisikleti 43 Kadro (165 cm üstü boy)

Satıcı: Alc Bisiklet

20.890,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 20890.50
Carraro Force 621 26 Jant 430H 21-V Hd BEYAZ-MOR-SİYAH

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 21010
Carraro Force 621 26 Jant 430H 21V H.disk Dağ Bisikleti Mat Mavi Turuncu

Satıcı: Greenwaybisiklet

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 21000.00
Carraro Force 621 26 Jant 430H 21-V Hidrolik Disk Fren MAT SİYAH MERCAN BEYAZ (GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 22000
Carraro Force 621 26 Jant 380h 21 Vites HD Mat Cam Mavi-Turuncu Dağ Bisikleti 24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 24990.00
Carraro Force 621 26 Jant 430h 21 Vites HD Mat Mürdüm-Fuşya-Mercan Dağ Bisikleti 24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 24990.00

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti (Kadın) Fiyat Geçmişi

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti Ürün Ailesi

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti Kadın 17.399,10 TL
Carraro Force 620 Dağ Bisikleti Erkek 19.452,20 TL

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti (Kadın) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti (Kadın) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Force 621 Dağ Bisikleti (Kadın) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.