Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro Force 650 Dağ Bisikleti Fiyatları

Carraro Force 650 Erkek Dağ Bisikleti 432H Hd 26 Jant 24 Vites Bronz Siyah Beyaz

Satıcı: VELESBİTCİM

21.439,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 21439.20
Carraro Force 650 Erkek Dağ Bisikleti 432H Hd 26 Jant 24 Vites Bronz Siyah Beyaz

Satıcı: Bikespor

21.439,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 21439.20
Carraro Force 650 26 Jant 24 Vites Hidrolik Disk Fren 43 Kadro Erkek Dağ Bisikleti Bronz Siyah

Satıcı: BLC

22.147,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 22147.30
CARRARO FORCE 650 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 432H HD 26 JANT 24 VİTES BRONZ SİYAH BEYAZ

Satıcı: BikeSpor

22.323,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 22323.41
Carraro Force 650 Hd - 26 Jant 17'' 43CM ( M - L ) Kadro 24 Vites Dağ Bisikleti - Bronz / Siyah - Beyaz - Çok Renkli

Satıcı: ST GRUP

22.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 22990.00
Carraro Force 650 26 Jant 43 CM Kadro 24 Vites Hidrolik Disk Fren Mat Siyah-Mavi Dağ Bisikleti 23.241,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 23241.00
26 Carraro Force 650 381H 24-V Hd Bronz-Sıyah-Beyaz R2 - Bronz - Siyah - Beyaz

Satıcı: Bisiklet Express

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 26000.00
Carraro Bisiklet Force 650 Dağ Bisikleti, Unisex, Yeşil, Standart

Satıcı: PARS BİSİKLET

41.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 42000

Carraro Force 650 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Carraro Force 650 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Force 650 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Force 650 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.