Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti (24 inç) Fiyatları

24 Carraro Julıana 24 430H 7-V Vb Beyaz-Turkuaz-Kahve R1

Satıcı: bisikletexpress

15.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 15312.00
Carraro Julıana 24 Jant Çocuk Bisikleti

Satıcı: İSTANBUL BİSİKLET

17.803,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 17803.60
CARRARO JULIANA KADIN ŞEHİR BİSİKLETİ 430H V 24 JANT 7 VİTES BEYAZ BEJ KAHVERENGİ

Satıcı: BLC

18.261,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 18261.22
24 CARRARO JULIANA 24 430H 7-V VB BEYAZ-BEJ-KAHVERENGI R2

Satıcı: Bisiklet Express

19.008,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 19008.00
24 Carraro Julıana 24 430H 7-V Vb Beyaz-Bej-Kahverengı R2 - Beyaz - Bej - beyaz-bej-kahverengi

Satıcı: WHEELCİTY

19.268,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 19268.00
Carraro Juliana 24 7 Vites 24 Jant Şehir & Tur Bisikleti ( Beyaz, Bej, Kahverengi) - Beyaz - Bej

Satıcı: bike

19.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 19300.00
Carraro Julıana 24" 24 430h 7-v Şehir Bisikleti Beyaz - Turkuaz - Kahverengi R1 Beyaz

Satıcı: erbaybebe

19.359,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 19359.12
Carraro Julıana 24" 24 430h 7-v Şehir Bisikleti Beyaz - Turkuaz - Kahverengi R1 Beyaz

Satıcı: muratspormagazalari

21.965,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 21965.52
Carraro Juliana 24 24 Jant 430h 7-V VB Beyaz-Bej-Kahverengi Şehir Bisikleti 106.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 106800.00

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti (24 inç) Fiyat Geçmişi

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti (24 inç) Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti (24 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Carraro Juliana 24 Şehir-Tur Bisikleti (24 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.