Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro Speed 241 Dağ Bisikleti Fiyatları

Carraro Speed 241 24 360H 21-V Md Mat Sıyah-Sarı-Açık Turuncu R1

Satıcı: bisikletexpress

13.702,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 13702.50
Carraro Speed 241 24 360H 21-V Md Mat Sıyah-Yesıl-Mavı R2

Satıcı: bisikletexpress

13.702,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 13702.50
Carraro Speed 241 MD Disk Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Siyah Sarı

Satıcı: hk bisiklet

15.360,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 15360.52
Carraro Speed 241 MD Disk Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Siyah Yeşil

Satıcı: hk bisiklet

15.360,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 15360.52
Carraro Speed 241 24 360H 21-V Md Mat Sıyah-Yesıl-Mavı R2 - 1 - Siyah - Yeşil

Satıcı: Bisiklet Express

15.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 15750.00
CARRARO SPEED 241 24 JANT 360H 21-V MEKANİK DİSK FREN MAT SIYAH-YESIL-MAVI (GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 17010
Carraro Speed 241 Md Disk Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Siyah Yeşil Siyah - Yeşil

Satıcı: hkbisiklet

17.103,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 17103.55
Carraro Speed 241 MD 24" Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti Sarı - Siyah sari-siyah

Satıcı: hkbisiklet

17.103,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 17103.55
Carraro Speed 241 360 H 21-V Mat Siyah-Yeşil-Mavi - Siyah - Yeşil

Satıcı: hk bisiklet

17.594,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 17594.30
Carraro Speed 241 24 Jant 360h 21-v MD Mat Siyah-Sarı-Açık Turuncu Dağ Bisikleti 19.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19990.00

Carraro Speed 241 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Carraro Speed 241 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Speed 241 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Speed 241 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.