Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti (Kadın) Fiyatları

Carraro Speed 242 V Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Fuşya Beyaz

Satıcı: hk bisiklet

13.553,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 13553.00
Carraro Speed 242 V Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Siyah Pembe

Satıcı: hk bisiklet

13.553,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 13553.00
Carraro Speed 242 24 Jant 360H 21-V Vb Toz-Pembe-Mavi-Fuşya-Turkuaz-Siyah - Pembe

Satıcı: Greenwaybisiklet

15.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 15000.00
Carraro Speed 242 24 Jant 21 Vites 36 Cm V-Fren Dağ Bisikleti-Be beyaz

Satıcı: hkbisiklet

15.090,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 15090.91
Carraro Speed 242 V Fren 21 Vites 24 Jant Dağ Bisikleti Siyah Pembe Siyah - Pembe

Satıcı: hkbisiklet

15.090,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 15090.91
Carraro Speed 242 24 Jant Kız Bisikleti Full Shimano 21VITES - Toz Pembe

Satıcı: KARTAL BİKE SHOP | 8 yorum

15.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 15390.00
Carraro Speed 242 24 Jant 21-Vites Dağ Çocuk Bisikleti 2026 (Pembe)

Satıcı: Kartal Bike Shop

15.390,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15400
Carraro Speed 242 24 Jant 360h 21-v VB Dağ Bisikleti Beyaz-Pembe-Mor-Lila 18.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 18990.00
Carraro Speed 242 360H 24"Jant 21 Vites VB Dağ Bisikleti Toz Pembe Fuşya

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

19.852,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19862

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti (Kadın) Fiyat Geçmişi

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti Ürün Ailesi

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti Kadın 13.553,00 TL
Carraro Speed 240 Dağ Bisikleti Erkek 13.915,20 TL

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti (Kadın) Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti (Kadın) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Speed 242 Dağ Bisikleti (Kadın) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.