Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / V Fren) Fiyatları

28 Carraro Sportıve 220 457H 21-V Vb Mat Krom-Kırmızı-Sıyah-Beyaz R3

Satıcı: bisikletexpress

15.660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15660.00
CARRARO SPORTIVE 220 28 JANT 457H 21-V VB MAT KROM-KIRMIZI-SIYAH-BEYAZ

Satıcı: hk bisiklet

16.219,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 16219.46
CARRARO SPORTIVE 220 28 JANT 457H 21-V VB MAT KROM-KIRMIZI-SIYAH-BEYAZ

Satıcı: Bisiklet Express

16.731,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 16731.00
Carraro Sportıve 220 Erkek Şehir Bisikleti 457H V 28 Jant 21 Vites Mat Açık Mavi Siyah Turuncu

Satıcı: VELESBİTCİM

17.039,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 17039.20
Carraro Sportive 220 508 H 28 Jant 21 Vites Şehir Bisikleti Mat Krom-Kırmızı-Siyah-Beyaz(GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 18010
Carraro Sportive 220 457H 28 Jant 21 Vites Şehir Bisikleti Mat Krom-Kırmızı-Siyah-Beyaz(GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 18010
Carraro 28 Carraro Sportıve 220 457H 21-V Vb Mat Krom-Kırmızı-Sıyah-Beyaz R3 - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Bisiklet Express

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 18000.00
Carraro Sportive 220 28 Jant Şehir & Tur Bisikleti (Mat Açık Mavi Siyah Turuncu) 41 Kadro - Mat Açık Mavi

Satıcı: bike

18.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 18400.00
CARRARO Sportive 220, 28 Jant, 457H 21/V V.B., Mat Krom/Kırmızı/Siyah/Beyaz

Satıcı: Pozitif Spor

18.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 19000
Carraro Sportive 220 28"Jant 21 Vites 51 Kadro V Fren Erkek Şehir Bisikleti Yeşil Beyaz

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

22.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 22809
Carraro Sportive 220 V-Fren 28' Jant 21 Vites Erkek Şehir Bisikleti 46 cm Açık Mavi 22.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 22809

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / V Fren) Fiyat Geçmişi

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / V Fren) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / V Fren) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Sportive 220 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / V Fren) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.