Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Corelli Felix 2.2 24 Dağ Bisikleti Fiyatları

Corelli Felix 2.2 Erkek Dağ Bisikleti 310H V 24 Jant 21 Vites Siyah Kırmızı Gri

Satıcı: erdilhomecom | 2 yorum

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 11299.00
CORELLİ FELİX 2.2 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 355H MD 24 JANT 24 VİTES SİYAH MAVİ TURKUAZ

Satıcı: BikeSpor

12.699,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 12699.81
Corelli FELİX 2.2 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 355H MD 24 JANT 24 VİTES SİYAH KIRMIZI GRİ

Satıcı: BikeSpor

12.699,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 12699.81
Corelli Felix 2.2 - 24 Jant 14'' Kadro Dağ Bisikleti Mekanik Disk - Siyah Turkuaz / Gri

Satıcı: MOTO VİTRİN

12.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 12936.00
Corelli Felix 2.2 - 24 Jant 14'' Kadro Dağ Bisikleti Mekanik Disk - Siyah Sarı / Gri

Satıcı: MOTO VİTRİN

12.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 12936.00
Corelli Felix 2.2 Erkek Dağ Bisikleti 355H Md 24 Jant 24 Vites Siyah Mavi Turkuaz - Çok Renkli

Satıcı: egemenpazarlama

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 12990.00
Corelli Felix 2.2-24 Jant 14'' Kadro Dağ Bisikleti Mekanik Disk-Siyah Turkuaz/Gri

Satıcı: Motovitrin

15.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15010
Corelli Felix 2.2-24 Jant 14'' Kadro Dağ Bisikleti Mekanik Disk-Siyah Sarı/Gri

Satıcı: Motovitrin

15.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15010
Corelli Felix 2.2 24 Jant 24 V Disk Fren Bisiklet 15.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15827.00
Corelli Felix 2.2 V Disk Fren 24 Jant Dağ Bisikleti 15.827,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 15827.00

Corelli Felix 2.2 24 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Corelli Felix 2.2 24 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Corelli Felix 2.2 24 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Corelli Felix 2.2 24 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.