Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

Raptor 16 Jant Erkek Çocuk Bisikleti Kırmızı Siyah

Satıcı: greenwaybisiklet

5.626,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 5626.70
Corelli Raptor Erkek Çocuk Bisikleti V 16 Jant Yeşil Siyah Beyaz

Satıcı: Bikespor

6.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 6269.00
Corelli Raptor Erkek Çocuk Bisikleti V 16 Jant Kırmızı Siyah Beyaz

Satıcı: Velesbitcim

6.270,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 6270.03
Corelli Raptor Erkek Çocuk Bisikleti V 16 Jant Yeşil Siyah Beyaz

Satıcı: Velesbitcim

6.270,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 6270.03
CORELLİ RAPTOR ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ V FREN 16 JANT ALÜMİNYUM YEŞİL-SİYAH-BEYAZ(GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

6.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 6460
Corelli Raptor 16 Jant Erkek Çocuk Bisikleti Kırmızı Siyah

Satıcı: Greenwaybisiklet | 7 yorum

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 6900.00
Corelli Raptor 16 Jant Çocuk Bisikleti Yeni Model - Kırmızı - Siyah

Satıcı: ErturkStore | 5 yorum

6.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 6999.99
Corelli Raptor 16 Jant 25 Cm Kadro Yeşil-Siyah-Beyaz Erkek Çocuk Bisikleti 4-6 Yaş 8.650,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 8660
Corelli Raptor 16 Jant 25 Cm Kadro Siyah-Kırmızı-Beyaz Erkek Çocuk Bisikleti 4-6 Yaş 8.650,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 8660

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti 16 inç 5.626,70 TL
Corelli Raptor 20 Şehir-Tur Bisikleti 20 inç 6.510,00 TL

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Corelli Raptor 16 Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.