Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kron Tetra 3.0 - 28 Jant City Bike - 15' - 21 Vites - V.b. - Mint Yeşili-Kahverengi/Bej Mint Yeşili-Kahverengi
Satıcı: Mimoza Bisiklet
11.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 11469.00
Kron Tetra 3.0 - 28" City Bike - 15' - 21 Vites - V.b. - Mat Füme-Siyah/Neon Sarı Siyah-Neonsarı
Satıcı: Mimoza Bisiklet
11.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 11500.00
Kron Tetra 3.0 28" Jant Sepetli Şehir Bisikleti 15' Kadro 21 Vites V Fren Füme Siyah Neon Sarı Satıcı: MİMOZA BİSİKLET
11.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 11500.00
Kron Tetra 3.0 28" Jant Sepetli Şehir Bisikleti 15' Kadro 21 Vites V-Fren Mint Yeşili Kahverengi Bej Satıcı: MİMOZA BİSİKLET
11.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 11500.00
Kron Tetra Man 3.0 - 28 City Bike - 18' - 21 Vites - V.b. - Siyah-Gri/neon Sarı - Siyah - Sarı - Gri
Satıcı: HerkeseBisiklet
13.935,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 13935.00
Kron TETRA 3.0-28 Jant City Bike-15'-21 Vites-V.B.-Mint Yeşili-Kahverengi/Bej Satıcı: TREND BİSİKLET
15.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 15010