Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti (27.5 inç) Fiyatları

Kron Xc 100 27.5 Jant Hd Dağ Bisikleti 2025 Model - 17 Inc - Gri

Satıcı: ALTUNEL BİSİKLET

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 17000.00
Kron Xc 100 27,5 Jant Hidrolik Disk Profesyonel Dağ Bisikleti 2026 Model

Satıcı: Altunel Bisiklet

17.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 17640.00
Kron XC 100 27.5 HD Dağ Bisikleti 2026 Mat Siyah Neon Turuncu Füme-17 Inc

Satıcı: Altunel Bisiklet

17.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 17640.00
Kron Xc100 27,5 Jant 15K 21 Vites H.disk Dağ Bisikleti Bej Neon Sarı Siyah

Satıcı: Tmall Home Design

19.052,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 19052.00
Kron Xc100 27,5 Jant 15K 21 Vites H.disk Dağ Bisikleti Mat Siyah Sarı Füme

Satıcı: Tmall Home Design

19.052,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 19052.00
Kron Xc 100 27.5 Jant H.disk Fren Dağ BİSİKLETİ-2026 - 15 INC

Satıcı: HerkeseBisiklet

19.135,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 19135.99
XC 100 27.5 Jant Hidrolik Disk Fren Dağ Bisikleti 2026 19.342,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 19352.5
XC 100 27.5 Jant Hidrolik Disk Fren Dağ Bisikleti 2026 19.342,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 19352.5
Kron XC 100-27,5 JANT HİDROLİK DİSK Fren 19" 21 Vites Dağ Bisikleti SİYAH-GRİ/KIRMIZI (GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

20.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 20160
Kron XC 100 27.5 Jant Hidrolik Disk Bej-Neon Sarı-Siyah Dağ Bisikleti 24.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24990.00

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti (27.5 inç) Fiyat Geçmişi

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti Ürün Ailesi

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti (27.5 inç) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti (27.5 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Kron XC100 27.5 HD Dağ Bisikleti (27.5 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.