4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Kron XC500 HD 29 Dağ Bisikleti Fiyatları

Kron Xc 500 Hd Hidrolik Fren 24 Vites 29 Jant Bisiklet - Siyah - Kırmızı

Satıcı: HerkeseBisiklet

33.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 33480.00
Xc 500 - 29" Mtb - 19' - 20 Vites - H.dısc - Mat Siyah-Elektrik Sarı / Siyah-Elektrik Sarı

Satıcı: bisikletexpress

33.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 33495.00
Kron Xc 500 - 29" Mtb - 17' - 30 Vites - H.dısc - Mat Siyah-Füme-Kırmızı

Satıcı: greenwaybisiklet

34.586,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 34586.10
Kron XC 500 29 HD Dağ Bisikleti 2025 Model Mat Siyah Elektrik Sarı-19 Inc

Satıcı: Uğur Bisiklet

36.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 36270.00
Kron XC 500 - 29" MTB - 19' - 20 Vites - H.DISC - Mat Siyah-Elektrik Sarı / Siyah-Elektrik Sarı

Satıcı: Bisiklet Express

37.619,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 37619.01
Kron Xc 500 29 - 17'' H.d Mat Bej-Mat Gri/bej/siyah - Bej

Satıcı: Greenwaybisiklet | 1 yorum

38.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 38000.00
Kron XC 500 29 Jant HD 20 Vites CUES SİSTEM 17 kadro Alüminyum Dağ Bisikleti MAT SİYAH/MAT FÜME-MAT SİYAH/FÜME (GREENWAY BİSİKLET)

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

40.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 sn önce

7 40310
Kron XC 500 H.Disk Fren 29 Jant 2x10 Vites 17 inç Mat Siyah-Sarı

Satıcı: VELO İSTANBUL

44.300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

8 44310

Kron XC500 HD 29 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Kron XC500 HD 29 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Kron XC500 HD 29 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Kron XC500 HD 29 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.