Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti (20 inç) Fiyatları

Salcano Badboy 20 J Çocuk Bisikleti kirmizi-siyah

Satıcı: GedikBisiklet

7.471,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 7471.20
Salcano Badboy 20 Jant Çocuk Bisikleti 2026 Siyah Sarı

Satıcı: Uğur Bisiklet

7.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 7785.00
Salcano Badboy 20 Jant Çocuk Bisikleti 2026 Siyah Kırmızı

Satıcı: Uğur Bisiklet

7.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 7785.00
Salcano Badboy 20 Jant Bisiklet - Siyah - Kırmızı

Satıcı: GDK BİSİKLET

8.046,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 8046.50
Salcano Badboy 20 Jant Siyah Yeşil Erkek Çocuk Bisikleti

Satıcı: Pars Bisiklet

8.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8135.10
Salcano Badboy 20 Jant Siyah Kırmızı Erkek Çocuk Bisikleti

Satıcı: Pars Bisiklet

8.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8135.10
Salcano Badboy 20 Jant Erkek Çocuk Bisikleti (120/140 cm Boy) - Siyah - Kırmızı

Satıcı: hk bisiklet | 13 yorum

8.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 8215.00
Salcano Badboy 20 Jant Bisiklet Siyah Yeşil

Satıcı: bisikletadasi

8.271,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 8271.37
Salcano Badboy 20 Jant Vitessiz V Fren Çocuk Bisikleti Aksesuarlı Siyah Sarı

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

11.580,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11590
Salcano Badboy 20 Jant Vitessiz V Fren Çocuk Bisikleti Aksesuarlı Siyah Kırmızı

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

11.580,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11590

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti (20 inç) Fiyat Geçmişi

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti (20 inç) Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti (20 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Salcano Badboy 20 Şehir-Tur Bisikleti (20 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.