Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Salcano Cherry 16 Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

Salcano Cherry 16 Kız Çocuk Bisikleti Pembe Beyaz

Satıcı: nazevelektronik | 3 yorum

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6500.00
Salcano Cherry 16 kız çocuk bisikleti 16 jant 4-6 yaş

Satıcı: Bisiklet Adası

6.453,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 6453.90
Salcano Cherry 16 kız çocuk bisikleti 16 jant 4-6 yaş

Satıcı: Bisiklet Adası

6.453,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 6453.90
Salcano Cherry 16 Kız Çocuk Bisikleti 16 Jant 4-6 Yaş - Pudra Pembe Pudra Pembe

Satıcı: bisikletadasi

6.551,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 6551.57
Salcano Cherry 16 Kız Çocuk Bisikleti 16 Jant 4-6 Yaş - Mint Yeşil Mint Yeşil

Satıcı: bisikletadasi

6.551,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 6551.57
Salcano Cherry 16 Jant Pembe Beyaz Kız Çocuk Bisikleti

Satıcı: Pars Bisiklet

6.827,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 6827.80
Salcano Cherry 16 Kız Çoçuk Bisikleti Pudra Pembe Beyaz

Satıcı: Pars Bisiklet

6.827,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 6827.80
Salcano Cherry 16 inç Kız Çocuk Bisikleti Vitessiz Pembe Renk V Frenli Güvenli Kullanım

Satıcı: Bisiklet Adası | 4 yorum

6.967,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 6967.62
Salcano Cherry 16 Jant 21 Vites 24" Disk Fren Pembe-Beyaz Çocuk Bisikleti 8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8990.00

Salcano Cherry 16 Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Salcano Cherry 16 Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Salcano Cherry 16 Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Salcano Cherry 16 Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.