Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Salcano Excel 20 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / 20 inç) Fiyatları

Salcano Excel 20 Jant Kız Çocuk Bisikleti (120 / 145 cm arası boy)

Satıcı: Alc Bisiklet

7.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 7569.00
Salcano Excel 20 Jant Vitesli Çocuk Bisikleti (120/145 cm boy)

Satıcı: Alc Bisiklet

7.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 7569.00
Salcano Excel 20 Çocuk Bisikleti Siyah Mavi 6 Vites 7-8 Yaş Çocuk Bisikleti Siyah - Mavi

Satıcı: Motoroil

7.933,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 7933.20
Salcano Excel 20 Girl V Fren 6 Vites 20 Jant Çocuk Bisikleti Siyah Pembe

Satıcı: Hk Bisiklet

8.012,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 8012.20
Salcano Excel 20 Jant Erkek Çocuk Bisikleti Siyah-Sarı - Salcano Excel 20 Jant Erkek Çocuk Bisikleti Siyah-Sarı

Satıcı: Körfez Bisiklet SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

8.324,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 8324.22
Salcano Excel 20 Çocuk Bisikleti Siyah Sarı 6 Vites 7-8 Yaş Çocuk Bisikleti - Siyah - Sarı

Satıcı: Bisiklet Adası

8.395,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 8395.08
Salcano Excel 20 Çocuk Bisikleti Siyah Sarı 6 Vites 7-8 Yaş Çocuk Bisikleti

Satıcı: Bisiklet Adası

8.842,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8842.70
Salcano Excel 20 Çocuk Bisikleti Siyah Mavi 6 Vites 7-8 Yaş Çocuk Bisikleti Siyah - Mavi

Satıcı: EMİRBİSİKLET

9.444,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9444.66

Salcano Excel 20 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / 20 inç) Fiyat Geçmişi

Salcano Excel 20 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / 20 inç) Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Salcano Excel 20 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / 20 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Salcano Excel 20 Şehir-Tur Bisikleti (Erkek / 20 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.