Altus ALSM 739 B Blender

Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Altus ALSM 739 B Blender Fiyatları

Altus Alsm 739 B Beyaz Rendeli Blender Seti 700 W Güç Kapasitesi ile Doğrama ve Rendeleme Fonksiyonları

Satıcı: Fullev | 60 yorum

2.329,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2329.79
Altus Alsm 739 B Rendeli Blender Seti beyaz

Satıcı: fullev

2.450,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2450.05
Altus ALSM 739 B 1000 W Blender Seti beyaz

Satıcı: fullev

2.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2579.00
Altus Alsm 739 B Beyaz Rendeli Blender Seti 700 W Güç Kapasitesi ile Doğrama ve Rendeleme Fonksiyonları

Satıcı: HMH CAN KARDEŞLER | 60 yorum

2.604,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 2604.90
Altus Alsm 739 B Multi Blender Set

Satıcı: Acar Elektronik

2.654,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2654.10
Altus Alsm 739 B Beyaz Rendeli Blender Seti 700 W Güç Kapasitesi ile Doğrama ve Rendeleme Fonksiyonları

Satıcı: Bizce Avm

2.721,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 2721.09
Altus Alsm 739 B Rendeli Blender

Satıcı: Mobilya_Fuarı

2.840,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2840.90
Altus Alsm 739 B Multi Blender Set

Satıcı: Fiyat Performans

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2999.00
Altus ALSM 739 B 1000 W Blender Seti

Satıcı: AKPADTM

3.175,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3175.40
Altus ALSM 739 B 1000 W Blender Seti

Satıcı: MAVİAY TİCARET

3.210,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 3210.80
Altus Alsm 739 B Rendeli Blender Seti

Satıcı: Acar Elektronik

3.219,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 3219.08
Altus Alsm 739 B Rendeli Blender Seti

Satıcı: OZDIJITEK

3.348,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3348.75
Altus Alsm 739 B 700 W Set Mikser Beyaz

Satıcı: OZDIJITEK

3.374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 3374.00
Altus Alsm 739 B 700 W Set Mikser Beyaz

Satıcı: JetTekno

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 3699.00

Altus ALSM 739 B Blender Fiyat Geçmişi

Altus ALSM 739 B Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var

Altus ALSM 739 B Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Altus ALSM 739 B Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Altus ALSM 739 B Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.