Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ağırlık:
1.09 kg

Arçelik KB 6234 T B-Fit Blender Fiyatları

Arçelik KB 6234 T Blender - Beyaz

Satıcı: BakserLTD | 70 yorum

2.519,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 2519.10
Arçelik Kb 6234 T 250 W Smoothie Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

2.539,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2539.40
Arçelik KB 6234 T Blender - Beyaz

Satıcı: Gazioglu DTM | 70 yorum

2.582,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2582.47
Arçelik KB 6234 T Smoothie Blender beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

2.725,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2725.94
Arçelik KB 6234 T B-Fit® Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

2.725,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 2725.94
Arçelik Kb 6234 T Resital Blender

Satıcı: Bursa Uğurlu Mağazaları

2.829,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2829.50
ARCELIK Kb 6234 T B Fit® Blender Beyaz

Satıcı: Gazioglu DTM

2.869,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 2879.41
Arçelik

Satıcı: Gazioglu DTM

2.869,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2869.41
Arçelik KB 6234 T 250 W Smoothie Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

2.869,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 2869.41
Arçelik KB 6234 T Smoothie Blender beyaz

Satıcı: adabeyazesyakampanya

2.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2916.00
Arçelik KB 6234 T B-Fit® Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.973,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 2973.51
Arçelik KB 6234 T 350 W Smoothie Blender

Satıcı: Elit Çeyiz

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 2990.00
Arçelik Kb 6234 T B-fit® Blender

Satıcı: MY Beyaz Eşya Ve Ev Aletleri

2.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 2995.00
Arçelik KB 6234 T 350W Beyaz El Blender 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 3199.00

Arçelik KB 6234 T B-Fit Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik KB 6234 T B-Fit Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 12 cm
• Derinlik 12 cm
• Ağırlık 1.09 kg

Arçelik KB 6234 T B-Fit Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.