Arçelik KB 6534 Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1 kg

Arçelik KB 6534 Blender Fiyatları

Arçelik El Blender

Satıcı: YALOVA ATAK DTM

1.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1769.00
Arçelik KB 6534 TT

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1799.00
Arçelik KB 6534 TT Smoothie Blender acik-pembe

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

1.814,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1814.50
Arçelik KB 6534 TM Smoothie Blender acik-mavi

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

1.814,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1814.50
Arçelik KB 6534 TT El Blender - Pembe

Satıcı: Kızılkayaticaret | 2 yorum

2.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2116.00
Arçelik KB 6534 TT El Blender - Pembe

Satıcı: Birlik Dayanıklı | 2 yorum

2.207,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2207.08
Kb 6534 Tt

Satıcı: veli Yılmaz makine

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2300.10
Kb 6534 Tm

Satıcı: veli Yılmaz makine

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2300.10
ARÇELİK KB 6534 TM Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.441,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2441.50
ARÇELİK KB 6534 TT Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.441,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2441.50
KB 6534 TT 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 2549.00
KB 6534 TM 2.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 2549.00
Arçelik KB 6534 TM El Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

2.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2680.00
Arçelik KB 6534 TT El Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

2.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 2680.00

Arçelik KB 6534 Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik KB 6534 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Mavi Pembe
• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 12 cm
• Derinlik 12 cm
• Ağırlık 1 kg

Arçelik KB 6534 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.