Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.09 kg

Arçelik Kb 9408 B-Fit 5in1 Blender Fiyatları

Arçelik KB 9408 B-Fit 5in1® Blender - Gri

Satıcı: İlke Arçelik | 12 yorum

3.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3629.00
Arçelik Kb 9408 B 300 W Sürahi Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

3.454,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 3454.60
Arçelik Kb 9408 B-Fit 5İn1 Blender

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 3539.10
Arçelik KB 9408 B-Fit 5in1® Blender - Gri

Satıcı: berlinpasajı | 12 yorum

3.681,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3681.00
Arçelik KB 9408 B 300 W Sürahi Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

3.708,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3708.36
Arçelik KB 9408 B-fit 5 in 1 El Blender gri

Satıcı: karabaghome

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 3799.05
Arçelik KB 9408 B-fit 5 in 1 El Blender gri

Satıcı: VizyonDeneyim

3.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 3800.00
Arçelik KB 9408 Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

3.903,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 3903.53
Arçelik KB 9408 B-Fit 5in1® El Blender

Satıcı: Karabağ Ticaret

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 3919.02
KB 9408 B-Fit 5in1® 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 3999.00
Arçelik KB 9408 Blender

Satıcı: Birlik Dayanıklı

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4199.00
Arçelik KB 9408 Blender

Satıcı: Altın Mobilya

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 4199.00
Arçelik KB 9408 Blender

Satıcı: Kırmızıoğlu Pazarlama

4.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 4290.00

Arçelik Kb 9408 B-Fit 5in1 Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik Kb 9408 B-Fit 5in1 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
1.09 kg

Arçelik Kb 9408 B-Fit 5in1 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik/Plastik
• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 35.5 cm
• Genişlik 12 cm
• Derinlik 12 cm
• Ağırlık 1.09 kg

Arçelik Kb 9408 B-Fit 5in1 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.