Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.36 kg

Arçelik Resital RHB 6050 Blender Fiyatları

Arçelik Rhb 6050 El Tipi Blender Seti Beyaz 1500 W Güç, 1,75 lt Doğrayıcı Kapasitesi ve Turbo Fonksiyonu

Satıcı: Gazioglu DTM | 158 yorum

3.862,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3862.58
Arçelik RHB 6050 S Resital El Blender

Satıcı: Gazioglu DTM | 67 yorum

3.913,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3913.00
Arçelik RHB 6050 (Beyaz) Resital El Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

4.077,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 4077.18
RHB 6050 G El Blender

Satıcı: Harput Beyaz Eşya Dayanıklı Tüketim Malları

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 4209
Arçelik Rhb 6050 G El Blender Seti

Satıcı: Ceylanlar Mağazacılık

4.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 4259.00
Arçelik RHB 6050 K Resital Kırmızı 1500 W Blender Set

Satıcı: Altın Mobilya

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 4274.05
Arçelik Rhb 6050 S Resital Blender Seti

Satıcı: Gazioglu DTM

4.281,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 4281.18
Arçelik RHB 6050 S Resital 1500 W Mikser Blender Seti siyah

Satıcı: GaziogluDTM

4.281,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4281.18
Arçelik RHB 6050 S Resital 1500 W Mikser Blender Seti beyaz

Satıcı: GaziogluDTM

4.291,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4291.76
Arçelik RHB 6050 Resital Beyaz 1500 W Blender Set

Satıcı: Gazioglu DTM

4.291,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 4291.76
Arçelik RHB 6050 Resital Beyaz 1500 W Blender Seti

Satıcı: Harput Beyaz Eşya Dayanıklı Tüketim Malları

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 4309
Arçelik RHB 6050 K Resital El Blender Seti Kırmızı

Satıcı: Kaaf Mağazacılık

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 4499.00
Arçelik RHB 6050 K Resital El Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

4.515,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 4525.29
Arçelik Rhb 6050 G El Blender Seti Kırmızı

Satıcı: BEYAZESYAEVİMDE

4.515,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4515.29
Arçelik RHB 6050 S Resital Güçlü El Blenderi 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 4999.00
Arçelik RHB 6050 G Güçlü El Blender Seti 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 4999.00

Arçelik Resital RHB 6050 Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik Resital RHB 6050 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
2.36 kg

Arçelik Resital RHB 6050 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz Kırmızı Siyah
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 20 cm
• Ağırlık 2.36 kg

Arçelik Resital RHB 6050 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.