Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.5 kg

Arçelik Skylight HBS 9285 CI Blender Fiyatları

Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti inox-siyah

Satıcı: adabeyazesyakampanya

6.428,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6428.00
Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

6.630,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 6630.50
Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

6.745,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6745.01
Arçelik HBS 9285 CI El Blender - Siyah

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 11 yorum

6.827,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 6827.58
Arçelik Hbs 9285 Cı Çelik El Blender Seti Güçlü Fonksiyonlarla Yüksek Kapasite - Siyah

Satıcı: Kaaf Mağazacılık | 1 yorum

6.854,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 6854.09
Arçelik Hbs 9285 Cı Skylight El Blender

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

7.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 7410.00
Arçelik HBS 9285 CI Güçlü El Blender Seti 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7499.00
Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti inox-siyah

Satıcı: mucizefarkı

7.777,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7777.50
Arçelik HBS 9285 CI Skylight® El Blender

Satıcı: AFT GRUP

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 7999.00
Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti

Satıcı: Kaaf Mağazacılık

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8729.03
Arçelik HBS 9285 CI Skylight 800 W El Blender Seti

Satıcı: Kaaf Mağazacılık

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 10999.00

Arçelik Skylight HBS 9285 CI Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik Skylight HBS 9285 CI Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var
2.5 kg

Arçelik Skylight HBS 9285 CI Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 44 cm
• Genişlik 6.7 cm
• Derinlik 6.7 cm
• Ağırlık 2.5 kg

Arçelik Skylight HBS 9285 CI Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.