Güç:
Hız Kademesi:
6
Turbo Fonksiyonu:
Var
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.8 kg

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender Fiyatları

Arçelik Tb 9285 Cı Skylight Blender (Teşhir Ürün) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Biggshop

3.008,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 3008.10
Arçelik TB 9285 CI Blender - Inox

Satıcı: TOKATLI DAYANIKLI TÜKETİM | 21 yorum

3.838,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3838.80
Arçelik TB 9285 CI Blender - Inox

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ | 21 yorum

4.112,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 4112.09
Arçelik TB 9285 CI Skylight® Blender

Satıcı: ÖZKÖK BEYAZ EŞYA

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 4200.00
Arçelik Tb 9285 Cı Table Blender

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER

4.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 4295.00
Arçelik TB 9285 CI Skylight™ Blender

Satıcı: Alataş Dayanıklı Tüketim

4.998,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4998.90
Arçelik TB 9285 CI Skylight 800 W Blender inox

Satıcı: birmagaza

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5200.00
Arçelik TB 9285 CI Table Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

5.229,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5229.48
Arçelik TB 9285 CI Skylight 800 W Blender inox

Satıcı: GaziogluDTM

5.254,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5254.71
Arçelik TB 9285 CI Skylight® Blender

Satıcı: Gazioglu DTM

5.504,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5504.71
Arçelik TB 9285 CI Güçlü Cam Hazneli Blender 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6999.00
Arçelik TB 9285 CI Skylight® Blender

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

7.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 7030.00

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender Fiyat Geçmişi

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender Temel Özellikleri

Güç:
6
Var
1.5 litre
Var
2.8 kg

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 39.6 cm
• Genişlik 21 cm
• Derinlik 16.4 cm
• Ağırlık 2.8 kg

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arçelik Skylight TB 9285 CI Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.