Güç:
Hız Kademesi:
4
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4 kg

Ariete Moderna 0585 Blender Fiyatları

Ariete 0585/02 Moderna Blender siyah

Satıcı: ALKANBeyazEsya

4.003,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4003.09
Ariete Moderna Blender - Beyaz

Satıcı: Kırcı Home

4.661,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 4661.40
Ariete Moderna Blender Beyaz 0585/01 - 4 Paslanmaz Çelik Bıçak, 4 Hız Fonksiyonu, 1000 Watt, 1,5 Litre, Cam Hazne, Buz Kırma Fonksiyonu, Malzeme Eklenebilir Kapak

Satıcı: Amazon.com.tr

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 4809
ARIETE 0585/01 MODERNA BLENDER BEYAZ

Satıcı: Premium Sepet

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4799.00
ARIETE 0585/00 MODERNA BLENDER KIRMIZI

Satıcı: Premium Sepet

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 4799.00
Ariete Moderna Blender - Siyah

Satıcı: bilerekal

4.891,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 4891.55
Ariete 0585/02 Moderna Blender siyah

Satıcı: bilerekal

4.913,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4913.09
Ariete Moderna Blender Beyaz 0585/01-4 Paslanmaz Çelik Bıçak, 4 Hız Fonksiyonu, 1000 Watt, 1,5 Litre, Cam Hazne, Buz Kırma Fonksiyonu, Malzeme Eklenebilir Kapak

Satıcı: PremiumSepet

5.364,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 5374
Ariete Moderna Blender - Beyaz

Satıcı: Premium Sepet

5.017,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 5017.86
Ariete Moderna Blender - Kırmızı

Satıcı: Premium Sepet

5.043,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 5043.03
Ariete Moderna 0585/02 Siyah 1000 W Sürahi Blender

Satıcı: bilerekal

5.261,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 5261.30
Ariete Moderna 0585/00 Kırmızı 1000 W Sürahi Blender

Satıcı: bilerekal

5.624,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 5624.20
ARIETE Moderna Blender - Beyaz

Satıcı: BİG MAĞAZA

6.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 6088.00
ARIETE Moderna Blender - Kırmızı

Satıcı: BİG MAĞAZA

6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 6149.00
Ariete Moderna Blender - Beyaz 6.291,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6291.00
Ariete Moderna Blender - Kırmızı 6.291,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6291.00

Ariete Moderna 0585 Blender Fiyat Geçmişi

Ariete Moderna 0585 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Yükseklik 42 cm
• Genişlik 20.5 cm
• Derinlik 18.5 cm
• Ağırlık 4 kg

Ariete Moderna 0585 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.