Güç:
Hız Kademesi:
4
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.75 kg

Ariete Vintage Cam Blender Fiyatları

Ariete Vintage Cam Blender 1000 Wat Yeşil

Satıcı: BİG MAĞAZA | 9 yorum

4.932,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 4932.00
Ariete Vintage Cam Blender Mavi 1000W

Satıcı: bilerekal

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 4749.05
Ariete 0583/05 Vintage 1000 W Mavi Cam Blender

Satıcı: bilerekal

4.806,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 4806.40
Ariete Vintage Cam Blender 1000 Wat Yeşil

Satıcı: DigitHome | 9 yorum

5.026,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5026.09
ARIETE Vintage Cam Blender Mavi 1000w

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 5379.00
ARIETE Vintage Cam Blender Mavi 1000w

Satıcı: Ahidenal

5.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 5389.00
Ariete Vintage Cam Blender Krem 1000W

Satıcı: Premium Sepet

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 5999.00
Ariete Vintage Cam Blender Yeşil 1000W

Satıcı: Premium Sepet

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5999.00
Ariete Vintage Cam Blender Mavi 1000W

Satıcı: Mordut

6.057,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 6057.68
Arıete Vintage Cam Blender Yeşil 1000W

Satıcı: BİG MAĞAZA

7.071,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 7071.20
Ariete Vintage Cam Blender - Yeşil 7.191,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 7191.00

Ariete Vintage Cam Blender Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage Cam Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Bej Mavi Yeşil
• Yükseklik 40.5 cm
• Genişlik 21.5 cm
• Derinlik 18.5 cm
• Ağırlık 3.75 kg

Ariete Vintage Cam Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.