Ariete Vintage Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.73 kg

Ariete Vintage Blender Fiyatları

Ariete Vintage Blender Mavi

Satıcı: Fırsatlarderyası

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2999.00
Ariete Vintage Blender Bej

Satıcı: Fırsatlarderyası

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2999.00
ARIETE Vintage 568 Buz Kırıcılı Smothie Blender Mavi

Satıcı: Ereyon

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3299.00
ARIETE Vintage Blender Bej 00c056813ar0

Satıcı: Ereyon

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3299.00
Ariete Vintage Doğrayıcı Blender - Mavi 3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3591.00
Ariete Vintage Blender Mavi 0568/15 - Saklaması Kolay, 500 Watt, 1,5 Litre Sürahi, Plastik Kavanoz, 6 Paslanmaz Çelik Bıçak, 2 Hız, Darbeli, Çift Emniyetli

Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 4000
Ariete Vintage Sürahili Blender 500 W 1,5 lt Kapasite ile Fonksiyonel Mavi Renkli

Satıcı: Ariete Türkiye | 3 yorum

3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3990.00
Vintage 1000 W Mavi Blender 1.5 lt 3.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 4000
Ariete Vintage Sürahili Blender 500 W 1,5 lt Kapasite ile Fonksiyonel Mavi Renkli

Satıcı: Ida Store | 3 yorum

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 4500.00
Ariete Vintage Blender Yeşil 0568/14 - Saklaması Kolay, 500 Watt, 1,5 Litre Sürahi, Plastik Kavanoz, 6 Paslanmaz Çelik Bıçak, 2 Hız, Darbeli, Çift Emniyetli

Satıcı: Amazon.com.tr

5.600,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 5610.4
Ariete Bej Vintage Blender

Satıcı: OPARAYA

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 5990.00
Ariete Bej Vintage Blender

Satıcı: AhideNal

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 5990.00
Vintage Bej 1000W Blender 7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 8000
Ariete Vintage Bej 1000W Blender

Satıcı: ANTREPO

12.381,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 12381.20

Ariete Vintage Blender Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
1.5 litre
Var
1.73 kg

Ariete Vintage Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Bej Mavi Yeşil
• Yükseklik 38 cm
• Genişlik 18.5 cm
• Derinlik 14 cm
• Ağırlık 1.73 kg

DÖKÜMANLAR

Ariete Vintage Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.