Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arnica GH21480 Diamond Blender Fiyatları

Arnica GH21480 Çoklu Set Blender 1200 W Güçlü Fonksiyonlarla 1 lt Kapasite - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 300 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1599.00
Arnica Diamond Gh21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: TEKNOEVDE

1.946,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1946.10
Arnica Diamond Gh21480 1200 W Blender Seti Siyah

Satıcı: Etinova

2.026,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2026.70
Arnica Diamond GH21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.089,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2089.05
Arnica Diamond GH21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2099.00
Arnica Diamond GH21480 1200 W Blender Seti Siyah

Satıcı: ETİNOVA

2.083,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2093.9
Arnica Diamond GH21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: TAYF BİLİŞİM

2.179,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2179.90
Arnica Diamond GH21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2199.00
Arnica GH21480 Çoklu Set Blender 1200 W Güçlü Fonksiyonlarla 1 lt Kapasite - Siyah

Satıcı: KURTOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ | 300 yorum

2.236,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 2236.50
Arnica Diamond Gh21480 1200 W Blender Seti

Satıcı: Etinova

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2290.00
ARNICA GH21480 DİAMOND BLENDER SET (SİYAH)

Satıcı: ARSLAN TİCARET

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 3009

Arnica GH21480 Diamond Blender Fiyat Geçmişi

Arnica GH21480 Diamond Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var

Arnica GH21480 Diamond Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arnica GH21480 Diamond Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arnica GH21480 Diamond Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.