Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arzum AR1120 Shake'N Take One Blender Fiyatları

Arzum Ar1120 Shake’n Take One Kişisel Blender - Kırmızı

Satıcı: Yenisey | 49 yorum

2.012,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2012.15
Shake'N Take One Kişisel Blender - Kırmızı - AR1120

Satıcı: YeniseY

1.887,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 1897.94
Arzum AR1120 Shake’N Take One Smoothie Buz Kırma 300w 570ml Şişe Kişisel Blender - Kırmızı

Satıcı: YeniseY

1.943,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 1943.50
Arzum AR1120 Shake'n Take One 300 W Kişisel Smoothie Blender kirmizi

Satıcı: YeniseY

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1959.00
Arzum Shake’N Take One Kişisel Smoothie Blender Buz Kırma 300W 570ml Şişe Kırmızı -

Satıcı: YeniseY

1.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1969.00
Arzum Ar1120 Shake’n Take One Kişisel Blender - Kırmızı

Satıcı: Martelelektronik | 49 yorum

2.065,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2065.50
Arzum Ar1120 Shake'n Take Kişisel 300 W Smoothie Blender - Kırmızı

Satıcı: TEKNOEVDE

2.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2135.10
Arzum AR1120 Shake’N Take One Smoothie Buz Kırma 300w 570ml Şişe Kişisel Blender - Kırmızı

Satıcı: TeknoEvde

2.279,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 2279.05
Arzum Shake’N Take One Kişisel Smoothie Blender Buz Kırma 300W 570ml Şişe Kırmızı -

Satıcı: TeknoEvde

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2399.00
Arzum AR1120 Shake'n Take One 300 W Kişisel Smoothie Blender kirmizi

Satıcı: teknoevde

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2399.00

Arzum AR1120 Shake'N Take One Blender Fiyat Geçmişi

Arzum AR1120 Shake'N Take One Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum AR1120 Shake'N Take One Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arzum AR1120 Shake'N Take One Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.