Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Damlama Önleyici:
Var

Arzum AR1148 Shake'N Take Dream Blender Fiyatları

Arzum AR1148 Shake'n Take Dream Kişisel Smoothie Blender 500W, 4 Bıçaklı, Kırmızı

Satıcı: Park Trafik | 34 yorum

2.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2679.00
Arzum AR1148-K Shake'n Take Dream 500 W Kişisel Smoothie Blender kirmizi

Satıcı: techpointteknoloji

2.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2679.00
Arzum AR1148-K Shake'n Take Dream 500 W Kişisel Smoothie Blender kirmizi

Satıcı: luce

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2899.00
Arzum AR1148 Shake'n Take Dream Kişisel Smoothie Blender 500W, 4 Bıçaklı, Kırmızı

Satıcı: Martelelektronik | 34 yorum

2.965,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2965.50
Arzum AR1148-K Shake'n Take Dream Kırmızı 500 W Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: TECHPOİNT TEKNOLOJİ

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 2999.00
Arzum AR1148-K Shake'n Take Dream Kırmızı 500 W Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

3.011,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 3011.41
Arzum AR1148-K Shake'n Take Dream Kırmızı 500 W Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: Hesaplı Mağaza

3.479,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3479.90
Arzum Ar1148-K Shake'n Take Dream Kırmızı 500 W Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: Hesaplı Ürünler

3.564,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3564.40
Arzum Shake'N Take Dream Kişisel Smoothie Blender 500W 570ml ve 400ml Şişe Siyah - AR1148

Satıcı: EVGROSS

3.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3995.00
Arzum Shake'N Take Dream Kişisel Smoothie Blender 500W 570ml ve 400ml Şişe Siyah - AR1148

Satıcı: Sarısepet

4.263,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4263.00

Arzum AR1148 Shake'N Take Dream Blender Fiyat Geçmişi

Arzum AR1148 Shake'N Take Dream Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Arzum AR1148 Shake'N Take Dream Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.