Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
0.7

Arzum AR1149 Proart Multi Blender Fiyatları

Arzum Proart Multi Blender Seti

Satıcı: YeniseY

2.549,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 2559.06
Arzum AR1149 ProART Multi Blender Seti- Siyah

Satıcı: YeniseY

2.624,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2624.06
Arzum Proart Ar1149 1200 W Blender Seti

Satıcı: greenhouse

2.654,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2654.10
Arzum AR1149 Proart Multi Blender Seti 1200W 5 Fonksiyonlu Doğrayıcı ve Rendeleme siyah

Satıcı: YeniseY

2.672,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 2672.01
Arzum Proart Multi Blender Seti 1200W, 5 Fonksiyonlu Doğrayıcı ve Rendeleme, Siyah

Satıcı: YeniseY

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2699.00
Arzum AR1149 Proart Multi Blender Seti- Siyah

Satıcı: MutluEv | 16 yorum

3.015,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3015.29
Arzum AR1149 Proart Multi Blender Seti- Siyah

Satıcı: Yenisey | 16 yorum

3.018,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3018.62
Arzum Proart Multi Blender Seti 1200W, 5 Fonksiyonlu Doğrayıcı ve Rendeleme, Siyah

Satıcı: GREENHOUSE

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3099.00
Arzum Ar1149-01 Proart Multi Siyah Blender Seti

Satıcı: Gizerler

3.594,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3594.40
Arzum AR1149 Proart Multi Blender Seti 1200W 5 Fonksiyonlu Doğrayıcı ve Rendeleme siyah

Satıcı: MutluEv

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 3599.00
Arzum AR1149 ProART Multi Blender Seti- Siyah

Satıcı: GİZERLER

3.833,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 3833.17

Arzum AR1149 Proart Multi Blender Fiyat Geçmişi

Arzum AR1149 Proart Multi Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Arzum AR1149 Proart Multi Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arzum AR1149 Proart Multi Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.