Arzum Hestia AR1103 Blender

Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arzum Hestia AR1103 Blender Fiyatları

Arzum Hestia 1500W Çoklu Set Blender - 1,5 Lt Doğrayıcı, 800 ml Ölçü Kabı, Buz Kırma ve Turbo Fonksiyonu ile

Satıcı: BaltacıoğluZüccaciye | 339 yorum

4.311,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 4311.00
Arzum AR1103 Hestia Multi 1500 W Mikser & Blender Seti Karamel karamel

Satıcı: mebteknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4199.00
Arzum Hestıa Multı Blender Seti -Gün Batımı Ar1103 Std

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

4.247,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4247.10
Arzum Hestia Multi Blender Seti 1500W Gün Batımı - Ar1103

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.416,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4416.20
Arzum AR1103 Hestia Multi Blender Seti - Gün Batımı

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

4.461,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 4461.03
Arzum Hestia 1500W Çoklu Set Blender - 1,5 Lt Doğrayıcı, 800 ml Ölçü Kabı, Buz Kırma ve Turbo Fonksiyonu ile

Satıcı: Sarf Bilişim | 339 yorum

4.481,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 4481.10
Arzum Hestia Multi Blender Seti 1500W Gün Batımı -

Satıcı: Fiyat Performans

4.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 4689.00
Arzum Hestia Multi Blender Seti 1500W Gün Batımı -

Satıcı: Sarf Bilişim (artsrf)

4.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 4689.00
Arzum AR1103 Hestia Multi 1500 W Mikser & Blender Seti Karamel karamel

Satıcı: MerveAvm

4.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4869.00
Arzum AR1103 Hestia Multi Gün Batımı 1500 W Blender Seti

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 4990.00
Arzum AR1103 Hestia Multi Blender Seti - Gün Batımı

Satıcı: Kipaş Avm

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 4999.00
Arzum AR1103 Hestia Multi Gün Batımı 1500 W Blender Seti

Satıcı: Özkan AVM

5.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 5290.00

Arzum Hestia AR1103 Blender Fiyat Geçmişi

Arzum Hestia AR1103 Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var

Arzum Hestia AR1103 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum Hestia AR1103 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arzum Hestia AR1103 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.