Arzum Lusso AR1131 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
1
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Arzum Lusso AR1131 Blender Fiyatları

Arzum AR1131 Lusso El Blender Seti - Beyaz

Satıcı: akıncıavm | 24 yorum

2.009,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2009.89
Arzum AR1131 Lusso El Blender Seti - Beyaz

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ | 24 yorum

2.193,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 2193.49
Arzum Lusso Blender Seti 1700 Watt El Blender

Satıcı: AKINCI AVM

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2299.00
Arzum Ar1131 Lusso 1700 W Blender Seti

Satıcı: TEKNOEVDE

2.491,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 2491.10
Arzum AR1131 Lusso 1700 W Blender Seti

Satıcı: Teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 2509
Arzum AR1131 Lusso 1700 W Mikser & Blender Seti beyaz-gri

Satıcı: teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2499.00
Arzum AR1131 Lusso El Blender Seti

Satıcı: Teknosa

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2499.00
Arzum Ar1131 Lusso El Blender Seti 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2509
Arzum AR1131 Lusso 1700 W Mikser & Blender Seti beyaz-gri

Satıcı: cesitvar

2.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 2649.00
Arzum AR1131 Lusso El Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 2649.00
Arzum AR1131 Lusso El Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 2659.05
Arzum Lusso Blender Seti 1700 Watt El Blender

Satıcı: TeknoEvde

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2799.00

Arzum Lusso AR1131 Blender Fiyat Geçmişi

Arzum Lusso AR1131 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum Lusso AR1131 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Arzum Lusso AR1131 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.