Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Arzum Mixsetr Plus AR1117 Blender Fiyatları

Arzum AR1117 Mixset Plus El Blender Seti - Siyah

Satıcı: Derka Shop | 330 yorum

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2249.10
Arzum AR1117 Mixset Plus El Blender Seti - Siyah

Satıcı: hancı | 330 yorum

2.294,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2294.10
Arzum Ar1117 Mixset Plus El Blender Seti Siyah

Satıcı: Derkashop

2.313,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2313.10
Arzum-AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: DerkaShop

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 2409
ARZUM AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: Derka Shop

2.566,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2566.93
ARZUM AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: Derkashop

2.603,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2603.29
Arzum Ar1117 Mixset Plus El Blender Seti

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2669.10
Arzum Ar1117 Mixset Plus El Blender Seti Beyaz

Satıcı: Zafer AVM

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

8 2809
Arzum AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: Fiyat Performans

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2799.00
ARZUM AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2909.03
Arzum AR1117 MİXSET PLUS EL BLENDER SETİ SİYAH

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2999.00

Arzum Mixsetr Plus AR1117 Blender Fiyat Geçmişi

Arzum Mixsetr Plus AR1117 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum Mixsetr Plus AR1117 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.