Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Arzum Starblend Multi AR1167 Blender Fiyatları

Arzum AR1167 Starblend 1500 W Güçlü Multi Blender Set 800 ml Kapasiteli Fonksiyonel Blender

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ | 79 yorum

2.673,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2673.00
Arzum AR1167 Starblend Multi Blender Set

Satıcı: CarrefourSA

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2499.00
Arzum Ar1167 Starblend 1500 W Multi Blender Seti

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.654,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 2654.10
Arzum AR1167 Starblend 1500 W Güçlü Multi Blender Set 800 ml Kapasiteli Fonksiyonel Blender

Satıcı: ESMEL AVM | 79 yorum

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2699.10
Arzum Ar 1167 Multi Blender Seti 1500 W

Satıcı: TAŞARAVM

2.801,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 2801.50
Arzum AR1167 Starblend Multi Blender Set

Satıcı: Pandora Ticaret

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2899.00
Arzum AR 1167 Multi Blender Seti 1500 W

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.909,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 2909.03
Arzum AR1167 Starblend 1500 W Blender Seti siyah

Satıcı: mebteknoloji

2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 2989.00
Arzum AR1167 Blender

Satıcı: CarrefourSA

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2999.00
Arzum AR 1167 Multi Blender Seti 1500 W

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

3.103,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 3103.03
Arzum Starblend Multi Blender Seti

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 3199.00
Arzum AR1167 Starblend 1500 W Blender Seti siyah

Satıcı: teknoevde

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 3199.00
AR1167 Blender

Satıcı: Teknosa

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 3709
Arzum Ar1167 Starblend 1500 W Multi Blender Seti 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 3699.00

Arzum Starblend Multi AR1167 Blender Fiyat Geçmişi

Arzum Starblend Multi AR1167 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var

Arzum Starblend Multi AR1167 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Arzum Starblend Multi AR1167 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.