Awox Barmix 3 in 1 Blender

Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Awox Barmix 3 in 1 Blender Fiyatları

Awox Barmix 3 In 1 1000 Watt Çıkabilir Çelik Uçlu 3'Lü Blender

Satıcı: Awox Türkiye

972,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 972.60
Awox Barmix 3 İn 1 1000 W Blender Seti

Satıcı: Awox Türkiye

972,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 972.60
Awox Barmix 3 İn 1 1000 Watt Çıkabilir Çelik Uçlu 3'lü Blender Set

Satıcı: Awox Türkiye | 452 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1099.00
Awox Barmix 3 in 1 1000 W Mikser & Blender Seti siyah

Satıcı: AWOXTürkiye

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1099.00
Awox Barmix 3in1 Blender Seti Çelik 2li Mikser Çelik Rondo Bıçak Çelik 4 Kanatlı Bıçak 1000

Satıcı: evimponcik

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1250.00
Awox Barmix 3 in 1 1000 W Mikser & Blender Seti siyah

Satıcı: ekonomikmarket

1.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1380.00
Awox Barmix 3 İn 1 1000 Watt Çıkabilir Çelik Uçlu 3'lü Blender Set

Satıcı: BizdeVaar | 452 yorum

1.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1589.00
AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ ÇELİK 2Lİ MİKSER ÇELİK RONDO BIÇAK ÇELİK 4 KANATLI BIÇAK 1000

Satıcı: NARGO

2.399,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2399.26
AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ ÇELİK 2Lİ MİKSER ÇELİK RONDO BIÇAK ÇELİK 4 KANATLI BIÇAK 1000W

Satıcı: NARGO

2.602,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 2602.49
AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ ÇELİK 2Lİ MİKSER ÇELİK RONDO BIÇAK ÇELİK 4 KANATLI BIÇAK 1000W (5343)

Satıcı: essezon

2.852,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 2852.52
Go İthalat AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ ÇELİK 2Lİ MİKSER ÇELİK RONDO BIÇAK ÇELİK 4 KANATLI BIÇAK 1000W (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

2.947,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 2947.80
AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ ÇELİK 2Lİ MİKSER ÇELİK RONDO BIÇAK ÇELİK 4 KANATLI BIÇAK 1000

Satıcı: Nargo

3.191,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 3191.57
Go İthalat AWOX BARMİX 3İN1 BLENDER SETİ

Satıcı: Gecerly

6.332,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 6332.88

Awox Barmix 3 in 1 Blender Fiyat Geçmişi

Awox Barmix 3 in 1 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Siyah

Awox Barmix 3 in 1 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.