Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bamix Gastro 2 350W El Blenderı - Beyaz
Satıcı: Gani teknoloji | 1 yorum
20.938,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 20938.07
Bamix G350 GASTRO PRO-3 Profesyonel El Blenderi, 350W, Beyaz-Açık Gri, 25cm Şaft, 49.5cm Toplam Uzunluk, 18.000/22.000 rpm Çift Hız, 3 Bıçaklı Satıcı: Nice Teknoloji
24.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 25000
Bamix G350 Gastro Pro-3 El Blenderı ( 35 Cm Daldırma Çubuğu) 350W 3 Bıçaklı-Siyah
Satıcı: Nice Teknoloji
25.801,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 25801.10
Bamix Gastro 3 350W El Blenderı Satıcı: Nice Teknoloji
27.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 27490.00
Bamix Gastro 2 350W El Blenderı - Beyaz
Satıcı: Nice Teknoloji | 1 yorum
28.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 28990.00
Bamix Gastro 3, 350w EL BLENDERI, Beyaz – Açık Gri Satıcı: Gani Teknoloji
28.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 28990.00
Bamix Gastro 3, 350w EL BLENDERI, Beyaz – Açık Gri Satıcı: Nice Teknoloji
28.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 28990.00