Beko RHB 2410 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Ağırlık:
2.82 kg

Beko RHB 2410 Blender Fiyatları

Beko RHB 2410 El Blender - Siyah

Satıcı: SAFRAN LİMİTED ŞİRKETİ | 164 yorum

2.609,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 2609.10
Beko Rhb 2410 1500 W Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

2.522,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2522.30
Beko Rhb 2410 1500 W Blender Seti

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

2.595,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2595.50
Beko RHB 2410 El Blender - Siyah

Satıcı: ELPA TİCARET | 164 yorum

2.609,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 2609.10
Beko RHB 2410 El Blender

Satıcı: KİRİKLER BEYAZ EŞYA

2.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2669.00
Beko RHB 2410 1500 W Blender Seti siyah

Satıcı: anadolumagazalari

2.673,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2673.87
Beko RHB 2410 1500 W Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

2.707,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2707.50
Beko RHB 2410 1500 W Blender Seti siyah

Satıcı: kaanlarbeyazesya

2.839,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 2839.05
Beko RHB 2410 El Blender

Satıcı: ELPA BEKO

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 2849.00
Beko RHB 2410 1500 W Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

2.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 2850.00
BEKO RHB 2410 EL BLENDER SETİ

Satıcı: onlinebeko

2.871,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 2871.89
BEKO RHB 2410 El Blender

Satıcı: Onlinebeko

2.988,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 2988.86

Beko RHB 2410 Blender Fiyat Geçmişi

Beko RHB 2410 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
2.82 kg

Beko RHB 2410 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 40 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 19 cm
• Ağırlık 2.82 kg

Beko RHB 2410 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Beko RHB 2410 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.