Beko RHB 8410 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.3 kg

Beko RHB 8410 Blender Fiyatları

Beko RHB 8410 Çoklu Set El Blender 1500 W 900 ml Kapasite Turbo Fonksiyonu ile Etkili - Rose Gold

Satıcı: EREN TİCARET ANTALYA | 10 yorum

4.049,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 4049.10
Beko Rhb 8410 1500 W El Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

4.017,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4017.00
Beko RHB 8410 1500 W El Blender Seti rose-gold

Satıcı: ilcandtm

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 4050.00
Beko RHB 8410 Çoklu Set El Blender 1500 W 900 ml Kapasite Turbo Fonksiyonu ile Etkili - Rose Gold

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya | 10 yorum

4.076,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4076.10
Beko RHB 8410 1500 W El Blender Seti rose-gold

Satıcı: kaanlarbeyazesya

4.086,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4086.94
Beko Rhb 8410 1500 W El Blender Seti

Satıcı: Tunalar Dayanıklı Tüketim

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4099.00
Beko El Blender

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4200.00
Beko Rhb 8410 El Blender

Satıcı: ALTUNBAŞ BEYAZ EŞYA MOBİLYA VE SANAYİ

4.202,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4202.90
Beko RHB 8410 1500 W El Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

4.312,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4312.05
Beko Rhb 8410 1500 W El Blender Seti, AEKRHB8410

Satıcı: yavuzhome

4.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

10 4329
Beko RHB 8410 1500 W El Blender Seti

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

4.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 4539.00
BEKO RHB 8410 El Blender

Satıcı: Onlinebeko

4.744,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 4744.78
Beko RHB 8410 1500 W El Blender Seti

Satıcı: Gümüşticaretim

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 5199.00
Beko RHB 8410 Rose Gold 1500 W El Blender Seti 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 5499.00

Beko RHB 8410 Blender Fiyat Geçmişi

Beko RHB 8410 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
2.3 kg

Beko RHB 8410 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Pembe
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 20 cm
• Ağırlık 2.3 kg

Beko RHB 8410 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.