Bosch MMB6177S Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4.7 kg

Bosch MMB6177S Blender Fiyatları

Bosch Mmb6177s Vitapower 1200 W Blender Seti

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

6.109,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 6109.20
Bosch MMB6177S VitaPower Serie 1200 W Blender gumus

Satıcı: tozkoparanstore

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 6900.00
Bosch MMB6177S VitaPower Serie 1200 W Blender gumus

Satıcı: asya06

6.949,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 6949.10
Bosch MMB6177S Serie 4 Blender 1200 W Güçlü VitaPower 1,5 lt Kapasite İle Smoothie Hazırlama

Satıcı: Ege Magaza | 78 yorum

7.088,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 7088.40
Bosch MMB6177S Serie 4 Blender 1200 W Güçlü VitaPower 1,5 lt Kapasite İle Smoothie Hazırlama

Satıcı: Bozdemirler | 78 yorum

7.128,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 7128.00
Bosch Mmb6177s Blender Vitapower

Satıcı: revnaonline

7.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7480.00
Bosch Mmb6177s Blender Vitapower

Satıcı: KARDA

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 7490.00
Bosch Mmb6177s Serie 4, Blender, Vitapower, 1200 W, Metalik İnoks Gümüş

Satıcı: Tunahan Grup-Marmara

7.876,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 7876.50
Bosch VitaPower Seri 4 MMB6177S blender, paslanmaz çelik bıçaklar, Almanya'da üretilmiştir, 1,5 l ThermoSafe cam kap, 0,6 l To-Go şişe, tıpa, evrensel parçalayıcı, 30,000 devir/dakika, 1200 W, gümüş

Satıcı: KÖŞK TİCARET YILMAZ ERETKUN

8.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 8390
Bosch Mmb6177S Blender Vitapower

Satıcı: TuTech İstanbul

10.599,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 10599.55
Serie 4 VitaPower 1200 W Metalik İnox Gümüş Blender MMB6177S 16.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 17000

Bosch MMB6177S Blender Fiyat Geçmişi

Bosch MMB6177S Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
1.5 litre
Var
4.7 kg

Bosch MMB6177S Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik 19.5 cm
• Ağırlık 4.7 kg

DÖKÜMANLAR

Bosch MMB6177S Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.