Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: kapidakifirsat | 4 yorum
2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 2799.00 Bosch Serie 6 El Blenderı ErgoMaster 1200 W Paslanmaz çelik MSM6M810Satıcı: KARDA
2.804,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 2804.00 Bosch Serie 6 El Blenderı ErgoMaster 1200 W Paslanmaz çelik MSM6M810Satıcı: ege shop
2.808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 2808.00 Bosch Msm6m810 Ergomaster 1200 W El BlenderiSatıcı: AYMETDTM
2.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 2879.00 Bosch MSM6M810 ErgoMaster 1200 W El BlenderıSatıcı: Airyshop
2.880,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2880.22 Bosch MSM6M810 ErgoMaster 1200 W El BlenderıSatıcı: Ereyon
2.965,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2965.44 Bosch Serie 6, El Blenderı, Ergomaster, 1200 W, Paslanmaz Çelik MSM6M810Satıcı: Airyshop | 15 yorum
3.089,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 3099 Bosch ErgoMaster Seri 6 MSM6M810 tek elle kullanılabilen çubuk mikser, paslanmaz çelik bıçaklar, aşınmaz seramik kavrama, QuattroBlade, karıştırma kabı, 1200 WSatıcı: Ereyon
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 3199.00