Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch MSM6M874 Serie 6 El Blenderı 1200 W Güçlü Mutfak Robotu Fonksiyonu ve 1,25 lt Kapasite - Siyah
Satıcı: tunahangrup | 55 yorum
7.503,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 7503.00
Bosch MSM6M874 Serie 6 El Blenderı 1200 W Güçlü Mutfak Robotu Fonksiyonu ve 1,25 lt Kapasite - Siyah
Satıcı: YVM MARKET | 55 yorum
7.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 7650.00
Bosch MSM6M874 Ergomaster 1200 W Blender siyah Satıcı: t-a-home
7.977,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 7977.00
Bosch MSM6M874 Serie 6, El Blenderı, ErgoMaster, 1200 W, Paslanmaz çelik Satıcı: Dekora
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 8399.00
Bosch Serie 6 Ergomaster MSM6M874 1200 W El Blender Seti Satıcı: REYONTR
15.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 15799.00