Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
2 kg

Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B674 Blender Fiyatları

Bosch MSM4B674 Serie 4 Ergomaster 1000 W El Blender Seti

Satıcı: DORA EV ALETLERİ

3.871,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 3871.12
Bosch Msm4b674 Ergomaster 1000 W El Blender Seti

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

3.915,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3915.00
Bosch MSM4B674 Serie 4, El Blenderı, ErgoMaster, 1000 W, Siyah, Antrasit - Siyah

Satıcı: Bozdemirler | 113 yorum

4.806,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4806.00
Bosch MSM4B674 Serie 4, El Blenderı, ErgoMaster, 1000 W, Siyah, Antrasit - Siyah

Satıcı: GROUP TEKNOLOJİ | 113 yorum

4.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4859.10
Bosch MSM4B674 ErgoMaster 1000 W El Blenderı siyah

Satıcı: tozkoparanstore

4.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 4898.00
Bosch El Blender Seti

Satıcı: kapidakifirsat

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 4899.00
Bosch MSM4B674 ErgoMaster 1000 W El Blenderı siyah

Satıcı: karahandtm

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4950.00
Bosch MSM4B674-Bosch Uzun Mikser

Satıcı: EvimizeLazım

5.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5170.00
Bosch MSM4B674-Bosch Uzun Mikser

Satıcı: revnaonline

5.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 5190.00
Bosch MSM4B674 Serie 4 Ergomaster 1000 W El Blenderi

Satıcı: duru ev aletleri

5.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 5820.00
Bosch Msm4b674 Serie 4 Ergomaster 1000 W El Blender Seti

Satıcı: AYMETDTM

5.932,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5932.00
Bosch MSM4B674 Serie 4 Ergomaster 1000 W El Blenderi

Satıcı: keskinlerevaletleri

5.942,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 5942.40
Bosch Msm4B674 El Blenderı Siyah 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 5999.00
Serie 4 ErgoMaster Siyah Antrasit 1000 W El Blenderı MSM4B674 7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7500

Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B674 Blender Fiyat Geçmişi

Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B674 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 38.5 cm
• Genişlik 5.7 cm
• Derinlik 7.8 cm
• Ağırlık 2 kg

Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B674 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Bosch Serie 4 ErgoMaster MSM4B674 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.