Güç:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Ağırlık:
1.6 kg

Bosch Serie 4 ErgoMaster Blender Fiyatları

Bosch Serie 4 El Blenderi ErgoMaster, 1000 W, Siyah Antrasit, Metal, 4 Kanatlı MSM4B654

Satıcı: EvPlus - Bosch Yetkili Satıcısı

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 4409
Bosch -Bosch Uzun Mikser

Satıcı: KARDA

4.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 4295.00
Bosch MSM4B654 1000 W El Blenderı siyah

Satıcı: abdullahoglu-ticaret

4.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 4410.00
Bosch MSM4B654 El Blenderı - Siyah - Antrasit

Satıcı: No1 Shopping Center

4.477,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4477.69
Bosch MSM4B654 El Blenderı - Siyah - Antrasit

Satıcı: senalpazar

4.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 4570.00
Bosch MSM4B654 Serie 4 ErgoMaster 1000 W Blender Seti

Satıcı: saracoglubeyazesya

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4699.06
Bosch -Bosch Uzun Mikser

Satıcı: M.İNCEKARA DTM.

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 4799.00
Bosch MSM4B654 Serie 4 ErgoMaster 1000 W Blender Seti

Satıcı: EvPlus

4.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4980.00
Bosch Msm4b654 Serie 4 Ergomaster 1000 W Blender Seti

Satıcı: AYMETDTM

5.437,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 5437.60
Serie 4 ErgoMaster Siyah Antrasit 1000 W El Blenderı MSM4B654 7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8000

Bosch Serie 4 ErgoMaster Blender Fiyat Geçmişi

Bosch Serie 4 ErgoMaster Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 39.5 cm
• Genişlik 5.7 cm
• Derinlik 7.8 cm
• Ağırlık 1.6 kg

DÖKÜMANLAR

Bosch Serie 4 ErgoMaster Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.