Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4.13 kg

Bosch VitaPower MMB6172S Blender Fiyatları

Bosch Blender Vitapower 1200 W Gümüş Mmb6172s

Satıcı: kapidakifirsat

4.311,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

1 4311.02
Bosch MMB6172S VitaPower Serie 4 1200 W Blender gumus

Satıcı: revnaonline

4.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4339.00
Bosch MMB6172S VitaPower Serie 4 1200 W Blender gumus

Satıcı: kapidakifirsat | 43 yorum

4.895,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4895.10
Bosch MMB6172S Vitapower Serie 4 1200 W Gümüş

Satıcı: Ege Magaza | 241 yorum

4.927,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4927.50
Bosch MMB6172S Vitapower Serie 4 1200 W Gümüş

Satıcı: tunahangrup | 241 yorum

5.023,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5023.35
Bosch Vitapower Serie 4 1200 W Gümüş

Satıcı: EvimizeLazım

5.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5180.00
Bosch Vitapower Serie 4 1200 W Gümüş

Satıcı: ege shop

5.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5190.00
Bosch Mmb6172s Vita Power 1200 W Blender

Satıcı: AYMETDTM

5.437,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 5437.60
Bosch BLENDER

Satıcı: duru ev aletleri

5.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 5820.00
Bosch Mmb6172s Blender Vitapower 1200 W Gümüş

Satıcı: ÖZTÜRK PAZARLAMA

6.106,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 6106.50
Bosch Blender Vitapower 1200 W Gümüş Mmb6172s

Satıcı: keskinlerevaletleri

6.297,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 6297.60
Bosch Gri Blender 1200W Mmb6172S

Satıcı: Duru Ev Aletleri

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 6500.00

Bosch VitaPower MMB6172S Blender Fiyat Geçmişi

Bosch VitaPower MMB6172S Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
1.5 litre
Var
4.13 kg

Bosch VitaPower MMB6172S Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik 19.5 cm
• Ağırlık 4.13 kg

Bosch VitaPower MMB6172S Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.