Güç:
Hız Kademesi:
21
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Braun MQ5252BK ST Go 2 Blender Fiyatları

Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK Stgo2

Satıcı: Hepsiburada | 69 yorum

2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2979.00
Braun MultiQuick 5 El Blenderi MQ5252BK STGO2, Siyah/Mavi

Satıcı: KRAFT DTM

2.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 2949
Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK Stgo2

Satıcı: gencerler mağazacılık | 69 yorum

3.218,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3218.40
Braun Multiquick 5 Mq5252bk Stgo2 1000 W Blender

Satıcı: Sizin Reyon

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 3539.10
Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK

Satıcı: Sizin Reyon

3.623,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 3623.04
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252Bk Siyah-Mavi

Satıcı: SİZİN REYON

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3699.00
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252bk Stgo2

Satıcı: Sizin Reyon

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 3699.00
Braun MQ5252BK STGO2 MultiQuick 5 1000 W El Blenderı siyah

Satıcı: cazipfiyat

3.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 3859.00
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252bk Stgo2

Satıcı: Braunhousehold Türkiye

3.971,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 3971.23
Braun MQ5252BK STGO2 MultiQuick 5 1000 W El Blenderı siyah

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 3999.00
Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK Stgo2

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

4.193,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 4193.28
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252bk Stgo2 4.224,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 4224.71
MQ5252BK STGO2 MultiQuick 5 El Blenderi 4.224,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4234.71
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252bk Stgo2

Satıcı: Gelenalsın

4.415,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

14 4415.30
Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK

Satıcı: TAŞARAVM

4.539,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 4539.60
Braun Multiquick 5 El Blenderi Mq5252Bk Siyah-Mavi

Satıcı: Gelenalsin

4.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4989.00
Braun Multiquick 5 El Blenderi MQ5252BK Stgo2 (Siyah)

Satıcı: gelenalsın

5.186,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 5196.09

Braun MQ5252BK ST Go 2 Blender Fiyat Geçmişi

Braun MQ5252BK ST Go 2 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Braun MQ5252BK ST Go 2 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Braun MQ5252BK ST Go 2 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.