Güç:
Hız Kademesi:
25
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Braun Multiquick 5 Pro MQ55254MBK Blender Fiyatları

Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: KRAFT DTM

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 3309
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.181,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3181.55
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: FırsatDünyası

3.185,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3185.10
Braun MultiQuick 5 Pro MQ55254 M 1000 W El Blender Seti siyah

Satıcı: firsatdunyasii

3.194,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 3194.10
Braun MQ55254.M MultiQuick 5 Pro Hand blender

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.200,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3200.55
Braun Multiquick Serisi 5 Pro MQ55254MBK El Blender Seti - Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası | 66 yorum

3.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3329.10
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: Fırsat Dünyası

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3499.00
Braun Multiquick Serisi 5 Pro MQ55254MBK El Blender Seti - Siyah

Satıcı: Zeki Elektronik | 66 yorum

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 3599.10
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: Sizin Reyon

3.716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3716.10
Braun MQ55254.M MultiQuick 5 Pro Hand blender

Satıcı: depogunleri

3.740,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 3740.26
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: Pandora Ticaret

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3749.00
Braun MultiQuick 5 Pro MQ55254 M 1000 W El Blender Seti siyah

Satıcı: dato-teknoloji

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 3799.00
Braun Multiquick 5 Pro Hand Blender Mq55254m

Satıcı: Sizin Reyon

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3999.00
Multiquick 5 Pro MQ55254MBK El Blender Seti 5.047,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 5057
Braun Multiquick 5 Pro Mq55254mbk El Ble 5.047,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 5047.00
Braun Multiquick Serisi 5 Pro MQ55254MBK El Blender Seti - Siyah

Satıcı: gelenalsın

6.460,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 6460.09

Braun Multiquick 5 Pro MQ55254MBK Blender Fiyat Geçmişi

Braun Multiquick 5 Pro MQ55254MBK Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Braun Multiquick 5 Pro MQ55254MBK Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.