Güç:
Hız Kademesi:
3
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var

Braun Multiquick 9 MQ9135XI Blender Fiyatları

Braun MQ9135 Xı Multiquick 9 Blender Set Günlük Kullanım İçin Şık ve Fonksiyonel - Siyah

Satıcı: Sizin Reyon | 164 yorum

6.032,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6032.40
Braun Mq9135 Xı Multiquick 9 Blender Set

Satıcı: Sizin Reyon

5.841,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 5841.00
Braun MultiQuick 9 El Blenderi MQ9135XI

Satıcı: SİZİN REYON

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 6109
Braun Mq9135 Xi Multiquick 9 Blender Seti Siyah

Satıcı: SİZİN REYON

6.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6100.00
Braun Mq9135 Xı Multiquick 9 Blender Seti

Satıcı: Sizin Reyon

6.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 6100.00
Braun Multiquick 9 MQ9135XI 1200 W El Blender Seti

Satıcı: Sizin Reyon

6.239,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6239.04
Braun Mq9135 Xı Multiquick 9 Blender Set

Satıcı: SİZİN REYON

6.270,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6280
Braun Mq9135 Xı Multiquick 9 Blender Set

Satıcı: Sizin Reyon

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6499.00
Braun MQ9135 Xı Multiquick 9 Blender Set Günlük Kullanım İçin Şık ve Fonksiyonel - Siyah

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş | 164 yorum

7.311,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7311.09
Braun Multiquick 9 MQ9135XI 1200 W El Blender Seti

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 7999.00
Braun Multiquick 9 El Blenderi Mq9135Xi

Satıcı: Toy Fox

12.398,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 12398.99
Braun Multiquick 9 Mq9135xı Uyumlu 1200 W El Blender Seti

Satıcı: TAŞARAVM

13.274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 13274.10

Braun Multiquick 9 MQ9135XI Blender Fiyat Geçmişi

Braun Multiquick 9 MQ9135XI Blender Temel Özellikleri

Güç:
3
Var

Braun Multiquick 9 MQ9135XI Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Braun Multiquick 9 MQ9135XI Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.