Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.38 kg

Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Sport Blender Fiyatları

Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Üçü bir Arada Spor Blender - Gri

Satıcı: Delindirim | 6 yorum

1.827,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1827.09
Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Üçü bir Arada Spor Blender - Gri

Satıcı: efpluss | 6 yorum

1.862,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1862.10
Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Compact Smoothie Blender

Satıcı: durmazlar züccaciye

1.955,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1955.10
Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Compact Smoothie Blender

Satıcı: Wondel

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2050.00
Electrolux E4sb1-4St Create 3 Paslanmaz Çelik Smoothie Blender

Satıcı: DURMAZLAR ZÜCCACİYE

2.208,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 2208.10
ELECTROLUX (910003698) E4SB1-4ST GIDA HAZIRLAMA

Satıcı: durmazlar zc

2.398,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 2398.75
Electrolux E4sb1-4st Spor Blender 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2509
ELECTROLUX (910003698) E4SB1-4ST GIDA HAZIRLAMA

Satıcı: Ceyizade

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 2599.00
Electrolux E4sb1-4St Create 3 Paslanmaz Çelik Smoothie Blender

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

2.646,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 2646.20
ELECTROLUX (910003698) E4SB1-4ST GIDA HAZIRLAMA

Satıcı: MUTFAK REYONU

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3290.00
ELECTROLUX (910003698) E4SB1-4ST GIDA HAZIRLAMA

Satıcı: NİSAN TİCARET

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 3599.00

Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Sport Blender Fiyat Geçmişi

Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Sport Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Electrolux E4SB1-4ST Create 4 Sport Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.