Güç:
Hız Kademesi:
5
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.73 kg

Electrolux E5HB2-8SS Blender Fiyatları

Electrolux E5hb2-8Ss Blender Set, 1000 W, Turbo Fonksiyonlu, Paslanmaz Çelik, Çok Yönlü Aksesuar Seti

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

2.646,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2646.20
Electrolux E5HB2-8SS Paslanmaz Çelik Bıçaklı Blender Seti - Siyah

Satıcı: Delindirim | 81 yorum

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2999.99
Electrolux E5hb2-8ss Blender Set

Satıcı: Pandora Ticaret

3.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3019.00
Electrolux E5HB2-8SS Paslanmaz Çelik Bıçaklı Blender Seti - Siyah

Satıcı: pandorra teknoloji | 81 yorum

3.152,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3152.39
Electrolux E5hb2-8ss Blender Set

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 3290.00
Electrolux E5hb2-8ss Create 5 Blender Seti (1000 W)

Satıcı: Ergençler Züccaciye

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3450.00
Electrolux E5HB2-8SS Blender Set

Satıcı: MEDIAMARKT

3.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 3528.00
Electrolux E5Hb2-8Ss Blender Set Paslanmaz Çelik / Siyah 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 3599.00
Electrolux E5hb2-8ss Blender Set 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 3599.00
Electrolux E5HB2-8SS 1000 W Blender Set antrasit-siyah

Satıcı: mediamarkt

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 3600.00
Electrolux E5HB2-8SS Blender Set

Satıcı: ergençler züccaciye

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3790.00
Electrolux E5HB2-8SS 1000 W Blender Set antrasit-siyah

Satıcı: misirlioglu-ticaret

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 4300.00
Electrolux 1000W Paslanmaz Çelik El Blender Seti E5hb2-8Ss Çırpıcı Doğrayıcı Patates Ezici Beher Dahil Komple Set

Satıcı: Bizegel

6.105,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 6105.60
Electrolux E5HB2-8SS Blender Set, 1000 W, Turbo Fonksiyonlu, Paslanmaz Çelik, Çok Yönlü Aksesuar S

Satıcı: Doppio Bilişim

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7499.00

Electrolux E5HB2-8SS Blender Fiyat Geçmişi

Electrolux E5HB2-8SS Blender Temel Özellikleri

Güç:
5
Var
1.73 kg

Electrolux E5HB2-8SS Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 25 cm
• Genişlik 25 cm
• Derinlik 15 cm
• Ağırlık 1.73 kg

Electrolux E5HB2-8SS Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.