Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Sürahi Kapasitesi:
1.75 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4.3 kg

Electrolux E6TB1-6ST Blender Fiyatları

Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 Sürahili Blender | 1.75 Litre Cam Sürahi, TruFlow® Bıçaklar, Buz Kırıcı, Sıcak & Soğuk İçecek Karıştırma | 1400W, Paslanmaz Çelik

Satıcı: TAŞARAVM

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 4209
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender

Satıcı: Bkm Dizayn

4.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 4015.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender

Satıcı: Anatoptan

4.022,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 4022.67
Electrolux E6Tb1-6St Blender Inox

Satıcı: Anatoptan

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4199.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400W Smoothie Blender

Satıcı: Anatoptan

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4199.00
Electrolux E6tb1-6St Explore 1400 W Sürahi Blender

Satıcı: Sizin Reyon

4.247,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 4247.10
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 Serisi 1400 W Cam Sürahili Paslanmaz Çelik Bıçaklı Blender

Satıcı: bkmdizayn | 217 yorum

4.341,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 4341.50
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 Serisi 1400 W Cam Sürahili Paslanmaz Çelik Bıçaklı Blender

Satıcı: anatoptan | 217 yorum

4.356,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4356.74
Electrolux E6Tb1-6St Blender Inox

Satıcı: SİZİN REYON

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4399.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400W Smoothie Blender

Satıcı: Sizin Reyon

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4399.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 1400 W Sürahi Blender

Satıcı: SİZİN REYON

4.464,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4464.05
ELECTROLUX E6TB1-6ST EXPLORE 6 SMOOTHIE BLENDER

19 yorum

4.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 4489.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender

Satıcı: Sizin Reyon

4.511,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 4511.05
Electrolux E6tb1-6St Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender

Satıcı: Anatoptan

4.563,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 saat önce

14 4563.60
Electrolux E6TB1-6ST 1400 W Sürahili Blender gri

Satıcı: cazipfiyat

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 4699.00
Electrolux E6TB1-6ST Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender

Satıcı: Anatoptan

4.793,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 4793.07
Electrolux E6TB1-6ST 1400 W Sürahili Blender gri

Satıcı: anatoptan

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

17 4849.00
Electrolux Explore 6 1400 W Cam Sürahili Blender 5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

18 5199.00
Electrolux Sürahi Blender E6tb1-6st 5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 5199.00
E6TB1-6ST Explore 6 Cam Sürahili Blender 1400 W 5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 5759

Electrolux E6TB1-6ST Blender Fiyat Geçmişi

Electrolux E6TB1-6ST Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var
1.75 litre
Var
4.3 kg

Electrolux E6TB1-6ST Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Electrolux E6TB1-6ST Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.